Головна » 2016 » Березень » 21 » Атестація педагогічних працівників у Щербинецькому НВК
09:59
Атестація педагогічних працівників у Щербинецькому НВК

Атестація педагогічних працівників – важливий стимул цілеспрямованого безперервного підвищення рівня їх професійної компетентності і майстерності

18 березня 2016 року у Щербинецькому НВК відбулось заключне засідання шкільної атестаційної комісії. П’ятеро  педагогів піднялись ще на одну сходинку педагогічної майстерності. У кожного з них була можливість продемонструвати свої кращі професійні здобутки  у міжатестаційний  період.

За цей час педагоги провели чимало відкритих уроків, виховних заходів, напрацювали нові підходи до процесу навчання та самоосвітньої діяльності. Кожен учитель створив потужне портфоліо, в якому зібрано кращі надбання педагога впродовж його роботи.

Мені випала чудова нагода побувати на засіданні шкільної атестаційної комісії у Щербинецькому НВК. Під час засідання вчителі, що атестувалися презентували свою роботу. Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення.

Щороку заключний етап  засідання шкільної атестації педагогічних кадрів – це  фінал певного етапу на педагогічній стежині  і початок руху вперед до вершин професійної досконалості. Тому хочеться побажати усім колегам нових звершень і задоволення від обраної професії!

    

Переглядів: 190 | Додав: ouskripnik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar