Я працюю в районному методичному кабінеті відділу освіти Новоселицької районної державної адміністрації з 2011 року. Маю відповідну теоретичну, фахову підготовку (освіта вища, ЧНУ ім. Ю.Федьковича, 2009 року, спеціальність «Українська мова та література», кваліфікація  магістр української філології). Організовую колективні та індивідуальні форми роботи спрямовані на розвиток творчого потенціалу вчителів української мови і літератури та українознавства, районні семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції, прийняття слухачів курсів з української мови та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, масові заходи (святкування знаменних дат). Постійно перебуваю у творчому пошуку, маю власні методичні напрацювання. Надаю методичну допомогу вчителям-предметникам у проведенні уроків та запланованих заходів.
Організовую вивчення і впровадження  передового педагогічного досвіду у практику роботи вчителів української мови та літератури, залучаю кращих педагогів до конкурсів професійної майстерності.
 Вивчаю та всебічно аналізую стан викладання української мови та літератури, рівень навчальних досягнень учнів, вношу пропозиції щодо подальшого удосконалення навчально-виховного процесу з предметів.
Нагороджена грамотами управління освіти, молоді та спорту Новоселицької районної державної адміністрації 2013 рік, №346 від 30.09.2013 року та 2014 рік, №74 від 26.02.2014 року; отримала подяку від видавництва «Грані-Т» за активну участь і підтримку регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», 2012 рік та подяку за високоефективну організацію та проведення у районі Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник – 2015».
Маю публікації у районних газетах «Слово правди», «Новоселиця» та обласній «Освіта Буковини».
Співпраця з вчителями та налагоджена методична робота показують хороші результати на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, обласному та Всеукраїнському рівнях у конкурсах: Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному конкурсі з українознавства, Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі імені Дмитра Білоуса – «Я гордий тим, що українець зроду» та інших.
Як методист я підготувала збірник для вчителів української мови та літератури «Допоміжний матеріал для вчителя української мови та літератури» (м. Новоселиця, 2014 рік), упорядкувала збірник матеріалів науково-практичної конференції вчителів української мови та літератури «Тарасова любов до тебе, Україно!», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка (м. Новоселиця, 2014 рік), упорядкувала збірник матеріалів за підсумками роботи районного круглого столу вчителів української мови та літератури «Тарас Шевченко – голос душі українського народу», присвяченого 201-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (м. Новоселиця, 2015 рік).
Не зупиняюсь на досягнутому, готую нові матеріали і постійно вдосконалюю свої професійні якості.